Hankige tasuta telefon toidumarkide programmi kaudu: õppige samm-sammult

Kõigil on nendel päevadel rahalisi raskusi, kuid on valitsuse programme, mis võivad aidata teil jalule saada. Üks neist on toidutalongide programm Ameerika Ühendriikides, mis võimaldab minimaalse sissetulekuga peredel pinnal püsida.

Toidutalongide programm võimaldab kvalifitseeritud isikutel ja peredel endale lubada põhivajadusi nagu toit ja side, sealhulgas mobiiltelefon. Jah, te saate toidutalongide programmi kasutades osta uue telefoni tasuta.

ADVERTISEMENT

Kui olete huvitatud sellest, millest see kõik on ja kuidas saate toidutalongide programmiga tasuta telefoni saada, lugege allpool olev artikkel läbi, et rohkem teada saada.

Hankige tasuta telefon toidumarkide programmi kaudu: õppige samm-sammult
Pildi allikas: LinkedIn

Toimetulekutoetuse programmi eelised

Enne kui arutame, kuidas saada toidumarkide programmi kaudu tasuta telefoni, mis see programm endast kujutab?

Hankige tasuta telefon toidumarkide programmi kaudu: õppige samm-sammult
Pildi allikas: WIRED

Toidumarkide programm on USA valitsuse programm, mis aitab madala sissetulekuga majapidamisi, pakkudes neile vahendeid toidumarkide ning nüüd ka deebetkaartide kaudu.

ADVERTISEMENT

Neid toidumarke, deebetkaarte ehk EBT kaarte saab kasutada toidu ostmiseks paljudes toidupoodides üle kogu riigi.

On ikkagi palju asju, mida saab teha toimetulekutoetuse programmi abil.

Toiteturvalisuse vähendamine

Üks toidumarkide programmi peamistest eesmärkidest on vähendada riigis toiteturvalisust.

ADVERTISEMENT

Kui taotlete programmi, hinnatakse teie finantsvõimekust. Kinnitatud korral saate rahalisi vahendeid, mis aitavad teie ja teie pere eelarvet venitada, võimaldades samal ajal osta tervislikumaid toiduvalikuid.

Toeta kohalikku majandust

Lubades inimestel osta toitu ja paljusid teisi esemeid, aitab toidutalongide programm hoida kohalikku majandust tugevana.

Paljud toetusesaajad teevad sageli oste kohalikes poodides, kasutades selleks oma EBT kaarte ja toidutalonge, mis annab hoogu kohalikule majandusele.

Programm võimaldab sul saada raha toidu ja teiste esemete ostmiseks turgudel, talunike turgudel ja paljudes teistes kauplustes ja asutustes.

Kvalifikatsioon muude abiprogrammide jaoks

Toitudes kupongiprogrammi kasusaajaks saamine kvalifitseerib sind ka paljudele teistele valitsuse abiprogrammidele. Nende hulka kuuluvad tasuta telefoniteenused ja internetiühendus.

Need abiprogrammid võimaldavad sul jalule tõusta, pakkudes sulle vajalikke ressursse, et kas leida tööd või teenida elatist.

Nõuded tasuta telefoni saamiseks toidumarkidega

Kui teate, kuidas taotleda toidumarkide programmi, saate tasuta telefoni.

Hankige tasuta telefon toidumarkide programmi kaudu: õppige samm-sammult
Pildi allikas: National Council on Aging

Tasuta telefoni saamiseks peate kõigepealt olema abikõlblik toidumarkide programmi või mõne muu valitsuse abiprogrammi jaoks.

Vaadake nõudeid nende programmide taotlemiseks ja saage oma tasuta telefon.

Registreeri SNAP-i

SNAP ehk täiendava toitumisabileprogramm on uus määratlus toidutalongide programmi jaoks. See valitsuse abiprogramm pakub toidu- ja rahalist abi abikõlblikele kandidaatidele.

Saad abikõlblikuks kandidaadiks, kui su sissetulek on alla 135% föderaalsete vaesuspiirangute.

Miks peaksite saama tasuta telefon?

Tänapäeval on mobiiltelefon üks olulisemaid elektroonilisi seadmeid. See võimaldab teil teha kõnesid või saata sõnumeid.

Samuti võimaldab see teil ühenduda internetiga, et leida töökohti veebis, nii et saaksite alustada sissetuleku teenimist ja tulla uuesti jalule. Telefon on oluline, et hallata oma kohtumisi ja ajakavasid tööintervjuudeks, kui lähete välja ja kandideerite töökohtadele.

Samuti kasutatakse seda teie ühenduse hoidmiseks oma sotsiaalses ringis ja selleks, et saaksite teavitada valitsuse abiprogrammidest.

Sammud toidumarkide programmi taotlemisel ja tasuta telefoni saamisel

Kui soovite toidumarkide programmi kaudu saada tasuta telefoni, peate järgima teatud samme täpselt.

Hankige tasuta telefon toidumarkide programmi kaudu: õppige samm-sammult
Pildi allikas: Marca

Need sammud võivad esialgu tunduda natuke keerulised, kuid kui neid järgite, saate kindlasti oma tasuta telefoni väga kiiresti kätte.

Samm 1

Taotle toiduabiprogrammi või SNAP-programmi. See on esimene samm tasuta telefoni saamisel.

Esiteks veendu, et oled SNAP-i hüvitiste saamiseks abikõlbulik. Kui sulle on väljastatud EBT-kaart, võid jätkata järgmise sammuga.

Samm 2

Uurige ja vaadake üle kõik mobiilsideoperaatorid teie piirkonnas. USAs pakuvad mitmed teenusepakkujad telefone tasuta, kui registreerite end teise programmi nimega Lifeline program.

Lifeline programm töötab koostöös Toidutalongide programmiga, seega saate täielikult abi tasuta telefoni ja teenuse saamisel.

Samm 3

Veenduge oma abikõlblikkuses nii SNAP-i hüvitiste kui ka Lifeline programmi osas. Helistage oma sotsiaaltöötajale ja kontrollige, kas olete mõlema programmi jaoks kvalifitseeritud enne kui taotlete.

Kui olete kontrollitud, jätkake Lifeline programmi taotlemisega valitud teenusepakkujalt.

Samm 4

Saate taotleda veebis, telefoni teel või isiklikult. Esitage vajalikud dokumendid, et tõestada, et olete programmi ja tasuta telefoni ning teenuse jaoks tõepoolest kvalifitseeritud.

Need dokumendid hõlmavad teie SNAP-kaarti, sissetulekudokumente ja palju muud. Esitage oma taotlus ja oodake nende kõnet pärast seda ülevaatust.

Samm 5

Enne kui nad uuesti heade uudistega teiega ühendust võtavad, võtab veidi aega. Kui olete valitud, saadetakse teie uus telefon aadressile, mida kasutasite taotluse esitamiseks.

Peaksite saama oma uue telefoni järgmise paari päeva jooksul ja saate seda kohe kasutama hakata, et olla ühenduses või kasutada seda abivahendina töötaotluste tegemisel.

Järeldus

Oma tasuta telefoni omamine on alati tähtis osa tänapäeva maailmast, eriti kui soovite peale rahalisi raskusi jalule saada.

Õnneks on USA valitsus pakkunud meile mõningaid parimaid abiprogramme, nagu toidutalongide programm, mis aitab meil lauale toitu saada ning tasuta telefoni, et jääda ühendatuks oma lähedastega.

Kasuta seda programmi kohe, et saada tasuta telefon!