دریافت گوشی رایگان از طریق برنامه تغذیه: گام به گام یاد بگیرید

با همه کسانی که این روزها با مشکلات مالی مواجه هستند، برنامه‌های دولتی وجود دارند که می‌توانند به شما کمک کنند تا دوباره پا به پا بایستید. یکی از این برنامه‌ها، برنامه تغذیه در کشور ایالات متحده است که به خانواده‌های با درآمد حداقل امکان می‌دهد تا روزگار کنند.

برنامه تغذیه به افراد و خانواده‌های واجد شرایط اجازه می‌دهد تا نیازهای اساسی خود را مانند غذا و ارتباطات، از جمله تلفن همراه، تامین کنند. بله، شما می‌توانید با استفاده از برنامه تغذیه، یک تلفن جدید را به صورت رایگان تهیه کنید.

ADVERTISEMENT

اگر علاقه‌مندید که بیشتر در مورد این موضوع بدانید و چطور می‌توانید یک تلفن رایگان با استفاده از برنامه تغذیه دریافت کنید، مقاله کامل را در پایین بررسی کنید تا بیشتر بدانید.

دریافت گوشی رایگان از طریق برنامه تغذیه: گام به گام یاد بگیرید
منبع تصویر: لینکداین

مزایای برنامه تامین مواد غذایی

قبل از بحث در مورد گرفتن یک تلفن رایگان از طریق برنامه تامین مواد غذایی، این برنامه در مجموع چیست؟

دریافت گوشی رایگان از طریق برنامه تغذیه: گام به گام یاد بگیرید
منبع تصویر: WIRED

برنامه تامین مواد غذایی یک برنامه دولتی آمریکا است که به خانوارهای با درآمد پایین کمک می‌کند با ارائه اموال از طریق تامین مواد غذایی و اکنون از طریق کارت‌های بدهی.

ADVERTISEMENT

این تامین مواد غذایی و کارت‌های بدهی یا کارت‌های EBT را می‌توان برای خرید مواد غذایی در بسیاری از فروشگاه‌های خوراک در سراسر کشور استفاده کرد.

تاکنون همچنان بسیاری از کارها وظایفی وجود دارند که با کمک برنامه تامین مواد غذایی می‌توانید انجام دهید.

کاهش عدم امنیت غذایی

یکی از اهداف اصلی برنامه تامین غذای کشور، کاهش عدم امنیت غذایی است.

ADVERTISEMENT

هنگام درخواست برنامه، توان مالی شما بررسی خواهد شد. پس از تأیید، شما مبلغی را دریافت می‌کنید تا به شما و خانواده‌تان کمک کند تا بودجه شما را کشیده تر کرده و همچنین به شما این امکان را می‌دهد که گزینه‌های غذایی سالم‌تری را تهیه کنید.

پشتیبانی از اقتصاد محلی

با اینکه به مردم امکان خرید غذا و موارد دیگر را می دهد، برنامه تغذیه‌ای که به افراد کمک می‌کند اقتصاد محلی را قوی نگه می‌دارد.

بسیاری از مستفیدین اغلب با کارت EBT و تخمین غذا در فروشگاه‌های محلی خرید می‌کنند که این منجر به تقویت اقتصاد محلی می شود.

این برنامه به شما امکان می دهد پول برای خرید غذا و سایر موارد در بازارهای کشاورزی و تعداد زیادی از بازرگانان و موسسات دیگر دریافت کنید.

شرایط استفاده از برنامه‌های کمک دیگر

مشمول شدن در برنامه تغذیه از طریق تمبر غذا، شما را برای بسیاری از برنامه‌های دیگر کمک دولتی واجد شرایط می‌سازد. این شامل خدمات رایگان تلفن و اتصال اینترنت است.

این برنامه‌های کمکی به شما این امکان را می‌دهند که با دادن منابع لازم، بتوانید دوباره بلند شوید و یا کسب شغل یا درآمد کمی کنید.

استراتژی‌های اخذ تلفن همراه رایگان با تجارت خوراک

اگر زندگی راهنمایی پرونده برنامه‌های کارد تجارت خوراک را بلد باشید، می‌توانید یک تلفن رایگان بگیرید.

دریافت گوشی رایگان از طریق برنامه تغذیه: گام به گام یاد بگیرید
منبع تصویر: شورای ملی از پیری

برای دریافت تلفن رایگان خود، ابتدا بایستی واجد شرایط برنامه تجارت خوراک یا یکی از بسیاری دیگر از برنامه‌های کمک دولتی باشید.

شرایط را بررسی کنید تا برای این برنامه‌ها درخواست دهید و تلفن رایگان خود را دریافت کنید.

وارد شدن به برنامه SNAP

SNAP یا برنامه ی کمک های تغذیه ای تکمیلی، علامت جدید برای برنامه توزیع کوپن های غذایی است. این برنامه کمک های مالی و غذایی را به افراد واجد شرایط ارائه می دهد.

شما می توانید واجد شرایط شوید اگر درآمای شما کمتر از 135٪ از دستورالعمل های فقر اتحادیه فدرال باشد.

چرا باید یک تلفن همراه رایگان بگیرید؟

امروزه، تلفن همراه یکی از مهمترین گجت های الکترونیکی است. این دستگاه به شما این امکان را می دهد که تماس بگیرید یا پیام ارسال کنید.

همچنین به شما این امکان را می دهد که به اینترنت متصل شوید تا در جستجوی مشاغل آنلاین به دنبال کسب درآمد شروع کنید و پایین افتاده خود را بهبود دهید. تلفن برای مدیریت وقت بندی ها و برنامه های مصاحبه های شغلی هنگام خارج شدن و درخواست استخدام ضروری است.

همچنین برای حفظ ارتباط با حلقه اجتماعی شما و به شما کمک می کند تا از طریق برنامه پشتیبانی دولت اطلاع رسانی شوید.

مراحل درخواست برنامه تغذیه و دریافت یک تلفن رایگان

اگر می خواهید از طریق برنامه تغذیه تلفن رایگان بگیرید، باید مراحل خاص را به دقت دنبال کنید.

دریافت گوشی رایگان از طریق برنامه تغذیه: گام به گام یاد بگیرید
منبع تصویر: Marca

این مراحل در ابتدا ممکن است کمی پیچیده به نظر برسد، اما پس از دنبال کردن آنها، مطمئناً تلفن رایگان خود را به مدت کوتاهی دریافت خواهید کرد.

مرحله ۱

برنامه تقاضای برنامه تموم مواد غذایی یا SNAP را ارسال کنید. این اولین مرحله برای دریافت تلفن رایگان شما خواهد بود.

ابتدا اطمینان حاصل کنید که شما واجد صلح نیازمندی‌های SNAP هستید. پس از دریافت کارت EBT خود، می‌توانید به مرحله بعدی بروید.

مرحله 2

تحقیق و بررسی تمام ارائه‌دهندگان خدمات تلفن همراه در منطقه شما. در ایالات متحده، چندین ارائه‌دهنده خدمات گوشی‌های موبایل را رایگان ارائه می‌دهند زمانی که برای برنامه دیگری به نام برنامه Lifeline ثبت نام می‌کنید.

برنامه Lifeline به همراه برنامه توزیع کارت‌های تغذیه کار می‌کند، بنابراین می‌توانید برای داشتن یک تلفن رایگان و خدمات کاملاً کمک شوید.

مرحله 3

اعتبار واجدیت خود را با هم مزایای SNAP و برنامه Lifeline تأیید کنید. با کارشناس اجتماعی خود تماس بگیرید و ببینید که آیا برای هر دو برنامه واجد شرایط هستید یا خیر، پیش از اینکه برنامه را اعمال کنید.

هنگامی که شما تأیید شده‌اید، به اعمال برنامه Lifeline از طریق ارائه دهنده خدمات انتخابی خود ادامه دهید.

مرحله ۴

شما می‌توانید آنلاین، تلفنی یا حضوری درخواست خود را ارائه دهید. اسناد لازم را ارائه دهید تا ثابت کنید واقعاً واجد شرایط برنامه و گوشی و خدمات رایگان هستید.

این اسناد شامل کارت SNAP، اسناد درآمدی و موارد دیگر می‌شوند. درخواست خود را ارسال کنید و پس از بررسی منتظر تماس آن‌ها باشید.

مرحله ۵

زمانی طول خواهد کشید تا دوباره با شما با خبر خوب تماس بگیرند. اگر شما انتخاب شده‌اید، گوشی جدید شما باید به آدرسی که در زمان درخواست خود استفاده کردید، ارسال شود.

شما باید گوشی جدید خود را طی چند روز آینده دریافت کنید و می‌توانید آن را برای اتصال یا استفاده در برنامه‌های کاری خود استفاده کنید.

استنباط نتایج

داشتن یک تلفن رایگان همواره بخش مهمی از جهان امروزی است، به ویژه اگر می‌خواهید پس از دست و پا زدن برای بازیابی وضعیت مالی خود، به روانی بپردازید.

به خوشبختی، دولت آمریکا برنامه‌های کمکی بسیار خوبی ارائه کرده است، از جمله برنامه تامین مواد غذایی، که به ما کمک می‌کند تا بتوانیم خوراکی به سفره بگذاریم و تلفن رایگانی برای ارتباط با عزیزانمان داشته باشیم.

از این برنامه استفاده کنید و الان یک تلفن رایگان بگیرید!