Iegūstiet bezmaksas tālruni, izmantojot pārtikas kuponus programmu: Uzziniet soli pa solim

Ar visiem finansiāliem grūtībās cietušajiem šodien valstīs, ir valsts programmas, kas var palīdzēt jums atgūties. Viena no tām ir pārtikas zīmju programma ASV, kas ļauj minimāli ienākuma ģimenēm pārvarēt grūtības.

Pārtikas zīmju programma ļauj kvalificētām personām un ģimenēm segt pamatvajadzības, piemēram, pārtiku un saziņu, ieskaitot mobilā tālruņa saņemšanu. Jā, izmantojot pārtikas zīmju programmu, ir iespējams iegādāties jaunu telefonu bez maksas.

ADVERTISEMENT

Ja jums ir interese uzzināt, kas tas tāds ir un kā jūs varat iegūt bezmaksas tālruni, izmantojot pārtikas zīmju programmu, apskatiet visu rakstu zemāk, lai uzzinātu vairāk.

Iegūstiet bezmaksas tālruni, izmantojot pārtikas kuponus programmu: Uzziniet soli pa solim
Image Source: LinkedIn

Pabalstu programmas priekšrocības

Pirms mēs apspriežam, kā iegūt bezmaksas telefonu, izmantojot pabalstu programmu, kas vispār ir šī programma?

Iegūstiet bezmaksas tālruni, izmantojot pārtikas kuponus programmu: Uzziniet soli pa solim
Attēla Avots: WIRED

Pabalstu programma ir ASV valdības programma, kas palīdz zemas ienākumu ģimenēm, nodrošinot tām finansējumu gan ar pabalstiem, gan tagad ar debetkartēm.

ADVERTISEMENT

Šos pabalstus un debetkartes vai EBT kartes var izmantot, lai iegādātos pārtiku daudzos pārtikas veikalos visā valstī.

Joprojām pastāv tik daudz lietu, ko varat darīt, izmantojot pabalstu programmu.

Samazinot pārtikas neiecietību

Viena no galvenajām pārtikas zīmju programmas mērķiem ir samazināt pārtikas neiecietību valstī.

ADVERTISEMENT

Kad pieteicaties programmai, tiks pārskatīta jūsu finansiālās iespējas. Kad esat apstiprināts, saņemsiet līdzekļus, kas palīdzēs paplašināt jūsu un jūsu ģimenes budžetu, ļaujot jums uzlabot savu uzturu, iegādājoties veselīgākus pārtikas produktus.

Atbalstiet vietējo ekonomiku

Ļaujot cilvēkiem atļauties iegādāties pārtikas produktus un daudzas citās preces, pārtikas marku programma palīdz uzturēt vietējo ekonomiku stabila.

Daudzi pabalstu saņēmēji bieži iepērkas, izmantojot savus EKT kartes un pārtikas markas vietējos veikalos, kas uzpūš vietējo ekonomiku.

Programma dod jums līdzekļus pārtikas un citu preču iegādei lauksaimnieku tirgos un daudzos citos tirdzniecības uzņēmumos un iestādēs.

Kvalifikācija citiem palīdzības programmām

Kļūstot par pārtikas zīmju programmas saņēmēju, jūs automātiski kvalificējaties arī citām valdības palīdzības programmām. Šajās ietilpst bezmaksas telefona pakalpojumi un interneta pieslēgums.

Šīs palīdzības programmas ļauj jums atkal iekļūt dzīvē, nodrošinot jums nepieciešamos resursus, lai vai nu atrastu darbu, vai nodrošinātos ar ienākumiem.

Prasības, lai saņemtu bezmaksas tālruni ar ēdiena markām

Ja jums ir zināms, kā pieteikties ēdiena marku programmai, jūs varat saņemt bezmaksas tālruni.

Iegūstiet bezmaksas tālruni, izmantojot pārtikas kuponus programmu: Uzziniet soli pa solim
Attēla avots: National Council on Aging

Lai saņemtu savu bezmaksas tālruni, vispirms jums jābūt tiesīgam uz ēdiena marku programmu vai kādu no citām valdības palīdzības programmām.

Pārbaudiet prasības, lai pieteikties šīm programmām un iegūtu savu bezmaksas tālruni.

Piesakieties SNAP programmā

SNAP vai Papildinātā uztura palīdzības programma (SNAP) ir jauns nosaukums pārtikas zīmogu programmai. Šī valdības palīdzības programma sniedz pārtikas un finansiālu palīdzību atbilstošiem kandidātiem.

Jūs varat kļūt par atbilstošu kandidātu, ja jūsu ienākumi ir zemāki par 135% no Federālo nabadzības vadlīnijām.

Kāpēc jums vajadzētu iegūt bezmaksas tālruni

Šodien mobilais tālrunis ir viens no svarīgākajiem elektroniskiem ierīcēm. Šī ierīce ļauj jums veikt zvanus vai nosūtīt ziņojumus.

Tā arī ļauj jums pieslēgties internetam, lai atrastu darbu tiešsaistē, tādējādi sāktu pelnīt ienākumus un atgūtu stabilitāti. Tālrunis ir nepieciešams, lai pārvaldītu savus tikšanās laikus un grafikus intervijām, kad dodaties meklēt darbu.

Tas arī tiek izmantots, lai uzturētu savus sakarus sociālajā lokā un lai jūs tiktu informēts par valdības palīdzības programmu.

Soļi, kā pieteikties pārtikas zīmju programmai un saņemt bezmaksas tālruni

Ja vēlaties iegūt bezmaksas tālruni, izmantojot pārtikas zīmju programmu, jums ir jāievēro noteikti soļi precīzi.

Iegūstiet bezmaksas tālruni, izmantojot pārtikas kuponus programmu: Uzziniet soli pa solim
Attēla avots: Marca

Sākumā šie soļi var šķist nedaudz sarežģīti, bet sekojot tiem, jūs noteikti saņemsiet savu bezmaksas tālruni nekavējoties.

1. solis

Pieteikties ēdienu zīmēm programmai vai SNAP. Tas būs pirmais solis, lai saņemtu bezmaksas tālruni.

Vissvarīgāk ir pārliecināties, vai jums ir tiesības saņemt SNAP priekšrocības. Kad jums ir izsniegta jūsu EBT karte, varat turpināt uz nākamo soli.

2. solis

Izpētiet un pārbaudiet visus mobilā tālruņa pakalpojumu sniedzējus savā rajonā. ASV daži pakalpojumu sniedzēji piedāvā bez maksas mobilos telefonus, kad pieteicaties citam programmai, ko sauc par dzīvību glābjošo programmu.

Dzīvību glābjoša programma darbojas kopā ar pārtikas zīmuļu programmu, tāpēc jūs varat pilnībā saņemt bezmaksas tālruni un pakalpojumu.

Solis 3

Pārbaudiet savu piemērotību gan SNAP pabalstiem, gan Lifeline programmām. Zvaniet saviem sociālajiem darbiniekiem un noskaidrojiet, vai jums ir tiesības uz abām programmām pirms pieteikšanās.

Ja esat pārbaudīts, turpiniet pieteikties Lifeline programmā pie izvēlētā pakalpojuma sniedzēja.

Solis 4

Jūs varat pieteikties tiešsaistē, pa tālruni vai klātienē. Nodrošiniet nepieciešamos dokumentus, lai pierādītu, ka jūs tiešām esat kvalificēts programmai un bezmaksas tālrunim un pakalpojumam.

Šie dokumenti ietver jūsu SNAP karti, ienākumu dokumentus un daudz ko citu. Iesniedziet savu pieteikumu un gaidiet viņu zvanu pēc pārskata.

5. solis

Vēl kādu laiku var paiet, pirms tie atkal sazināsies ar jums, sniedzot jums labas ziņas. Ja jūs tiksiet atlasīts, jūsu jaunais telefons tiks nosūtīts uz adresi, kuru jūs norādījāt savā pieteikumā.

Jums vajadzētu saņemt savu jauno telefonu nākamo dienu laikā, un jūs varēsiet sākt to izmantot, lai paliktu savstarpēji saistīts vai to izmantotu, lai palīdzētu jums ar darba pieteikumiem.

Noslēgums

Brīvai tālrunim vienmēr ir svarīga loma mūsdienu pasaulē, īpaši, ja vēlaties atkal pacelties pēc finansiālās cīņas.

Par laimi ASV valdība ir piedāvājusi mums dažas no labākajām palīdzības programmām, piemēram, pārtikas zīmju programmu, kas palīdz mums nodrošināt pārtiku un bezmaksas tālruni, lai uzturētu saikni ar mīļajiem.

Izmantojiet šo programmu tagad, lai iegūtu bezmaksas tālruni!