Gaukite nemokamą telefoną per maisto ženklus programą: Sužinokite žingsnis po žingsnio

Visiems šiais laikais kovojant su finansinėmis problemomis yra vyriausybės programų, kurios gali padėti jums pakilti ant kojų. Viena iš jų yra maisto ženklai programa JAV, leidžianti mažai pajamų gaunančioms šeimoms išlikti virš vandens.

Maisto ženklai programa leidžia kvalifikuotiems asmenims ir šeimoms permokėti pagrindinius poreikius, tokius kaip maistas ir ryšiai, įskaitant mobiliąjį telefoną. Taip, naudodamiesi maisto ženklų programa galite įsigyti nemokamą naują telefoną.

ADVERTISEMENT

Jeigu esate suinteresuoti sužinoti, apie ką tai yra ir kaip galite gauti nemokamą telefoną naudodamiesi maisto ženklų programa, sužinokite daugiau perskaitę visą straipsnį žemiau.

Gaukite nemokamą telefoną per maisto ženklus programą: Sužinokite žingsnis po žingsnio
Vizualinis šaltinis: LinkedIn

Maitinimo žymos programos privalumai

Prieš aptardami kaip gauti nemokamą telefoną per maitinimo žymos programą, kas yra ši programa?

Gaukite nemokamą telefoną per maisto ženklus programą: Sužinokite žingsnis po žingsnio
Paveikslėlio šaltinis: WIRED

Maitinimo žymos programa – tai JAV vyriausybės programa, padedanti mažaii pajamų turintiems namų ūkiams, teikianti jiems lėšas maisto žymomis ir dabar per debetines korteles.

ADVERTISEMENT

Šiomis maisto žymomis ir debetinėmis kortelėmis arba EBT kortelėmis galima pirkti maisto prekes daugelyje prekybos centrų visoje šalyje.

Vis dar yra daug dalykų, kuriuos galima padaryti su maitinimo žymos programa.

Mitybos Nesaugumui Mažinti

Vienas iš pagrindinių maisto ženklų programos tikslų yra mažinti mitybos nesaugumą šalyje.

ADVERTISEMENT

Kai kreipiatės į programą, bus įvertinama jūsų finansinė padėtis. Patvirtinus, gausite lėšų, padėsiančių ištempti savo ir šeimos biudžetą, taip pat leidžiančių įsigyti sveikesnių maisto produktų.

Palaikykite vietinę ekonomiką

Leisdami žmonėms įsigyti maisto ir daugelio kitų daiktų, maisto ženklų programa padeda išlaikyti stiprią vietinę ekonomiką.

Daugelis gavėjų dažnai apsipirkinėja naudodamiesi savo EBT kortelėmis ir maisto ženklais vietiniuose parduotuvėse, skatinant vietinę ekonomiką.

Programa suteikia jums lėšų įsigyti maisto ir kitų daiktų ūkininkų rinkose bei daugelyje kitų prekybos įmonių ir įstaigų.

Kvalifikacija kitoms paramos programoms

Tapęs maisto ženklų programos naudotoju, jūs taip pat kvalifikuojate kitoms vyriausybės paramos programoms. Jos įeina į nemokamas telefono paslaugas ir interneto ryšį.

Šios paramos programos leidžia jums pakilti ant kojų, suteikdamos jums išteklius, kurie reikalingi arba darbui surasti, arba pragyvenimo šaltinį užtikrinti.

Reikalavimai nemokamam telefono gavimui maisto ženklais

Jei žinote, kaip pateikti prašymą maisto ženklų programai, galite gauti nemokamą telefoną.

Gaukite nemokamą telefoną per maisto ženklus programą: Sužinokite žingsnis po žingsnio
Paveikslėlio šaltinis: Nacionalinis Senyvojo Amžiaus Taryba

Norėdami gauti nemokamą telefoną, pirmiausia privalote būti tinkamas maisto ženklų programai arba vienai iš daugybės kitų vyriausybės pagalbos programų.

Patikrinkite reikalavimus pateikti šiems programoms ir gauti savo nemokamą telefoną.

Užsiregistruokite į SNAP

SNAP arba Papildomo mitybos pagalbos programa yra naujas žymėjimas maisto ženklams. Ši valstybės pagalbos programa suteikia maisto ir finansinę pagalbą tinkamiems kandidatams.

Tapsite tinkamu kandidatu, jei turite pajamas, mažesnes nei 135% valstybės skurdo gairės.

Kodėl turėtumėte gauti nemokamą telefoną

Šiais laikais mobilusis telefonas yra vienas iš svarbiausių elektroninių įrenginių. Įrenginys leidžia jums skambinti ar siųsti žinutes.

Jis taip pat leidžia jums prisijungti prie interneto, kad galėtumėte ieškoti darbo internete, pradėti uždirbti pajamas ir vėl pakilti ant kojų. Telefonas yra būtinas valdant jūsų paskyrimus ir grafikus pokalbiams, kai išeinate ir kreipiatės į darbą.

Jis taip pat naudojamas palaikyti ryšį su savo socialiniu ratu ir padėti jums būti informuotiems vyriausybės pagalbos programomis.

Žingsniai, kaip pateikti paraišką maisto ženklams ir gauti nemokamą telefoną

Jei norite gauti nemokamą telefoną per maisto ženklų programą, turite tiksliai laikytis tam tikrų žingsnių.

Gaukite nemokamą telefoną per maisto ženklus programą: Sužinokite žingsnis po žingsnio
Paveikslėlio šaltinis: Marca

Šie žingsniai gali atrodyti šiek tiek sudėtingi iš pradžių, tačiau kai tik juos seksite, greitai tikrai gausite savo nemokamą telefoną.

1 žingsnis

Pareikškite prašymą dėl maisto ženklų programos ar SNAP. Tai bus pirmas žingsnis, norint gauti nemokamą telefoną.

Pirmiausia įsitikinkite, kad esate teisėtas gauti SNAP paslaugas. Kai jums bus suteiktas Jūsų EBT kortelė, galėsite pereiti prie kito žingsnio.

Žingsnis 2

Ištyrinėkite ir patikrinkite visus mobiliojo ryšio paslaugų teikėjus savo rajone. JAV kelios paslaugų teikėjai siūlo nemokamus telefonus, kai prisijungiate prie programos, vadinamos Lifeline programa.

Lifeline programa veikia kartu su Maisto pašalpų programa, todėl galite visiškai pasinaudoti turėdami nemokamą telefoną ir paslaugas.

Žingsnis 3

Patikrinkite savo teisėtumą, turėdami tiek SNAP išmokas, tiek Lifeline programą. Paskambinkite savo socialiniam darbuotojui ir patikrinkite, ar esate kvalifikuotas abiem programoms prieš pateikdami paraišką.

Kai jums bus patvirtintas teisėtumas, tęskite taikymąsi dėl Lifeline programos pasirinktu paslaugų teikėju.

Žingsnis 4

Galite pateikti prašymą internetu, telefonu arba asmeniškai. Pateikite būtinus dokumentus, kad įrodytumėte, jog tikrai atitinkate programos sąlygas ir gausite nemokamą telefoną bei paslaugas.

Šie dokumentai apima Jūsų SNAP kortelę, pajamų dokumentus ir daugybę kitų. Pateikite savo prašymą ir palaukite jų skambučio po apžvalgos.

5 Žingsnis

Praeis šiek tiek laiko, kol jie vėl su jumis susisieks su gerais žiniomis. Jei būsite išrinktas(-a), naujas jūsų telefonas turėtų būti išsiųstas į adresą, kurį naudojote savo paraiškoje.

Jūs turėtumėte gauti savo naująjį telefoną per artimiausias kelias dienas, ir galėsite pradėti jį naudoti, kad išliktumėte ryšiu arba jį panaudotumėte savo darbinėms programoms.

Išvados

Turėti nemokamą telefoną yra visada svarbus dabartinio pasaulio dalis, ypač jei norite atsigauti po finansinių sunkumų.

Laimei, JAV vyriausybė mums suteikė vienas geriausių paramos programų, tokių kaip maisto ženklai, kuri padeda mums pasiekti maisto stalą ir nemokamą telefoną, kad galėtume išlikti susiję su savo artimaisiais.

Naudokitės šia programa dabar, kad gautumėte nemokamą telefoną!