Step-by-Step: How to Apply for 7-Eleven Careers Online

Viešai renkamasi dirbti 7-Eleven – dabar yra išsamiau. Kaip didžiausia patogumų parduotuvių grandinė Amerikoje, turinti daugiau nei 11 500 vietų 40 valstijose, 7-Eleven turi išsamų darbuotojų atrankos procesą.

Jums reikia kreiptis internetu. Šis vadovas suteikia jums žingsnius ir naudas dirbant 7-Eleven. Štai ką turite žinoti apie procesą ir galimybes.

ADVERTISEMENT

7-Eleven: Trumpas istorijos apžvalga

7-Eleven pradėjo veikti 1927 metais. George Washington Lee įkūrė jį Dalase, Teksase. Lee pradėjo pardavinėti sumuštinėlius iš vežimėlio prie vietinės autoserviso.

Šiandien 7 Eleven siūlo platų produktų asortimentą, tokį kaip kava, užkandžiai, alus ir vynas. Taip pat jie įsteigė GoPayment, mobilųjį mokėjimo sistemą išmaniesiems įrenginiams.

Japonijoje 7-Eleven teikia pristatymo paslaugas. Tai iš pradžių buvo maža degalinė, tačiau tapo didžiuliu korporacijomis JAV.

ADVERTISEMENT

Misija

7-Eleven siekia tapti pirmaujančiu pasauliniu patogumo prekių parduotuvių tinklu, teikiančiu lengvą, efektyvų ir prieinamą pirkimo patirtį kasdienėms poreikyje.

Kaip atrodo darbas 7-Eleven parduotuvėje?

Darbas 7-Eleven parduotuvėje yra tiesiai prekybos širdyje. Kaip parduotuvės darbuotojas, Jūs tiesiogiai aptarnaujate klientus ir siūlote įvairaus rūšies prekių bei paslaugų.

Jūs parduodate kasdieninės naudojimosi prekes, tokius kaip kava, sumuštiniai, užkandžiai, laikraščiai, žurnalai ir laimėjimo bilietai. Taip pat nagrinėjate beparametrinius mokėjimus, palengvinant klientų apmokėjimus.

ADVERTISEMENT

Šis darbas siūlo tiek dalinį, tiek pilną etatą. Pilnu etatu dirbantys darbuotojai paprastai uždirba daugiau. Aplinka yra dinamiška ir orientuota į klientus, reikalaujanti prisitaikymo ir aptarnavimo įgūdžių.

Darbo aplinka ir privalumai Seven Eleven darbuose

7-Eleven darbo aplinka priklauso nuo vietos. Paprastai jie samdo vietinius norint padidinti patogumą. Jei gyvenate toli, svarbu įvertinti kelionės išlaidas ir darbo galimybes arti.

Prisijungdami prie 7 Eleven darbo pasiūlymų, jūs gaunate:

 • Konkurencingą atlyginimą
 • Nemokamus kasdienius patiekalus
 • Sveikatos draudimą
 • 401(k) planą
 • Papildomų valandų apmokėjimo galimybes

Privalumai gali skirtis priklausomai nuo vietos.

7-Eleven’s Value Propositions

7-Eleven išsiskiria siūlydama vertę per pagrindinius strategijų elementus:

 • Patogumas – 7-Eleven siūlo greitą ir paprastą apsipirkimo patirtį. Parduotuvėse įvairūs karšti užkandžiai ir gėrimai. Taip pat yra prieinamos būtinos paslaugos, pvz., pinigų išėmimas. Vietos yra tiek komerciniuose, tiek gyvenamuosiuose rajonuose.
 • Klientų aptarnavimas – 7-Eleven personalas teikia naudingą, asmeninį paslaugų teikimą. Tai užtikrina efektyvią apsipirkimo aplinką.
 • Prieinamumas ir Platumas – 7-Eleven turi didelį parduotuvių tinklą 17 šalyse. Šis platus platumas laiko prekės ženklą matomą didžiuosiuose miestuose visame pasaulyje.
 • Prekės Ženklo Reputacija – 7-Eleven yra pripažintas vardas patogaus mažmeninės prekybos sektoriuje. Žinomas dėl kokybės ir inovacijų, prekės ženklas turi ilgą istoriją, atitinkančią klientų poreikius.

Kaip dirbti internetu 7-Eleven parduotuvėje

Norėdami pateikti internetinę paraišką dėl darbo galimybių 7-Eleven parduotuvėje, laikykitės šių žingsnių:

 1. Ištyrinkite 7-Eleven: sužinokite apie įmonę. Tai padės jums pritaikyti savo CV ir interviu atsakymus.
 2. Parengkite savo paraišką: parašykite aiškų motyvacijos laišką ir gerai pateikite savo įgūdžius bei patirtį.
 3. Praktikuokite interviu: prognozuokite klausimus ir praktikuokite atsakymus, kad sustiprintumėte savo pasitikėjimą.
 4. Dėvėkite oficialią aprangą: vilkite oficialią aprangą, kad paliktumėte gerą įspūdį.
 5. Turėkite atsarginį planą: interviu gali užtrukti. Būkite pasiruošę dalyvauti keliose sesijose.
 6. Sekite pokyčius: po interviu išsiųskite dėkingumo laišką. Tai parodo dėkingumą ir išlaiko jus įsimintinu.
 7. Pasiūlykite atsiliepimą: jei reikia, pasiūlykite gerinimus interviu procese.
 8. Būkite atkaklūs: pakartotinai kreipkitės, jei neesate pasirinktas. Tai parodo jūsų atsidavimą.
 9. Užsirašykite pastabas: užsirašykite svarbiausius dalykus ir klausimus interviu metu.
 10. Būkite pozityvūs: išlaikykite pasitikėjimą ir šypsokitės.

Šie žingsniai padės jums sėkmingai dalyvauti 7-Eleven darbo vietų įdarbinimo procese.

Interneto Procesas

Vykdykime internetinę programą pagal šiuos žingsnius:

 1. Apsilankykite 7-Eleven Karjeros Tinklalapyje. Eikite į 7-Eleven karjeros tinklalapį. Peržiūrėkite prieinamas pozicijas.
 2. Sukurkite Paskyrą. Užsiregistruokite karjeros tinklalapyje. Tai leis jums išsaugoti savo pažangą ir gauti naujienas.
 3. Užpildykite Internetinę Paraišką. Prašome užpildyti internetinę paraiškos formą ir įtraukti savo asmeninę informaciją, darbo patirtį ir referencijas.
 4. Įkelkite savo CV ir Motyvacinį Laišką. Pridėkite gerai parengtą CV ir aiškų motyvacinius laišką. Pabrėžkite savo gebėjimus ir patirtį, kuri yra svarbi darbui.
 5. Pateikite savo Paraišką. Peržiūrėkite savo paraišką tikslumui. Pateikite ją, kai esate patenkintas.

Papildomi Patarimai:

 • Tyrinėkite 7-Eleven: Supraskite įmonę, kad pritaikytumėte savo CV ir interviu atsakymus.
 • Parengkitės Interviu: Treniruokitės atsakyti į dažnus klausimus ir drabužiai susirengę profesionaliai.
 • Sekantis Žingsnis: Po interviu išsiųskite padėkų laišką, kad parodytumėte dėkingumą.
 • Būkite Ištikimi: Patvirtinkite savo norą dar kartą pateikti paraišką, jei nebuvo pasirinktas, kad parodytumėte ryžtingumą.

Šie žingsniai padės jums sėkmingai įveikti 7-Eleven paraiškos procesą.

Darbuotojų Paslaugų Paketų Apžvalga

7-Eleven paslaugas pritaiko prie Jūsų darbo pobūdžio.

Korporacijos darbuotojai gauna standartizuotas paslaugas, o frančizės darbuotojai seka savo darbdavio planus. Paslaugos gali skirtis, todėl tiesiogiai kreipkitės į savo darbo vietą.

Medicinos Paslaugos

Pilnu darbo dienų darbuotojai įgyja teisę gauti didelio absorbavimo sveikatos draudimą ar Sveikatos Taupymo Sąskaitą per Blue Cross Blue Shield, kuris apmoka vizitas pas gydytoją.

Galite pridėti receptinių vaistų aprūpinimo planą ir regos korekcijos planą.

Odontologiniai pranašumai

Pilno darbo dienos darbuotojai turi pasirinkti tarp PPO Odontologinės Sveikatos Draudimo Programos ar išankstinio plano. 

Išankstiniai planai turi mažesnes mėnesines įmokas be išlaidų ribos, tuo tarpu PPO siūlo plačią prieigą prie odontologų specialistų.

Dalyvavimas Pelnų Daliaoje ir 401K Planas

Po 90 dienų galite prisijungti prie Pelnų Daliaoje/401K plano, kasmet įdedant pagal savo atlyginimą, kad paremtumėte ilgalaikę finansinę stabilumą.

Gyvybės draudimas

Visi parduotuvės darbuotojai gauna nenumatytos mirties draudimą (AD&D). Visatikalbūs darbuotojai taip pat gauna Pagrindinį termino gyvybės draudimą be jokios kainos ir gali įsigyti papildomą termino gyvybės draudimą.

Apmokama laisvalaikio išskirtinės dienos

Jums bus suteiktas apmokamas laisvalaikis per šventes, sergamumą, teismų dalyvavimą, gedulo atostogas ir atostogas.

Papildomos JAV Darbuotojų Priežiūros Paslaugos

Pilno etato JAV darbuotojai gauna trumpalaikę negalios draudimą, ilgalaikę dengiant ne parduotuvėse dirbančiems valandinio atlyginimo darbuotojams. Darbobuvo programoje siūloma nemokama konsultacija dėl asmeninių klausimų.

7-Eleven palaiko įvaikinimą iki 2000 dolerių kompensacijos ir teikia rinkodaros nuolaidas kelionėms, valgymui ir kitoms išnaudoms per 7-Eleven Benefit Hub.

Išvados

Dirbti 7-Eleven paprasta ir įdomu. Kadangi tai didžiausia JAV patogaus maisto parduotuvių grandinė, ji siūlo išsamias naudas ir struktūrizuotą įdarbinimo procesą. 

Sekite nurodytus žingsnius norint sėkmingai pateikti paraišką. Dirbant 7-Eleven yra galimybės dinamiškoje, orientuotoje į klientą aplinkoje su konkurencinga alga ir naudomis. 

Laikykite teigiamą požiūrį, gerai pasiruoškite ir būsite pasiruošę sėkmei, prisijungiant prie 7-Eleven komandos.